Zarándoklat az Irgalmasság szent évében

2016.03.06 11:39

Zarándoklat

Az Irgalmasság szent évében zarándoklatra hívjuk a mélykúti testvéreket. Zarándokolni lehet, gyalog, kerékpárral és autóval. Zarándoklatunk célja átlépni az irgalmasság kapuján. Előtte közösen végeznénk el az Isteni Irgalmasság kilencedét. 
Nagypénteken és nagyszombaton reggel 7 órakor Húsvét vasárnaptól pedig este 19 órától. 
Ennek lezárása lenne a zarándoklat Kisszállására 2016. április 2-án.
Tervezett indulás a plébánia elől, gyalogosoknak 12.00, kerékpárosoknak 14.00, az autósok pedig fakultatívan. Mivel a közös program 16 órakor kezdődik Kisszálláson. A visszaút a gyalogosoknak autóbusszal lesz.
Várjuk a testvérek jelentkezést ki milyen formában szeretne zarándokolni.
Jelentkezési határidő 2016. március 20 Virágvasárnap.
 
Program: 
15 óra: Zarándokok fogadása
15.45 óra: Jubileumi kapun való áthaladás
16 óra: Ünnepei szentmise
17 óra: Vendéglátás