Szt. Arnold ünnepének előestéje a Kis Szent Teréz Rendházban

2018.02.01 08:00
Szent Arnold Atya ünnepe Mélykúton
 
Janssen Szt. Arnold ünnepének előestéjét fiataljainkkal és Bolvári János plébános atyával töltöttük. Örültünk, hogy a jelenlevők elfogadták meghívásunkat és Mélykúton közösen ünnepelhettük alapítónk ünnepét. Közös találkozónkat az esti dicséret elmondásával kezdtük. Ezután a gyomor is megkapta a magáét. Kiváló pizza olyan ínyencségekkel mint a madártej minden jelenlévő vendég tetszésére talált. És harmadsorban a léleknek is eleget téve nevettünk és pihentünk társasozás közben. Hálásak vagyunk vendégeink jelenlétéért és segítségéért, melyet késszégesen nyújtanak, ha szükségünk van rá. Hiszem, hogy Szent Arnold velünk örült.
 

 

Katarína Junasová SSpSSzent Arnold Atya ünnepe Mélykúton

Janssen Szt. Arnold ünnepének előestéjét fiataljainkkal és Bolvári János plébános atyával töltöttük. Örültünk, hogy a jelenlevők elfogadták meghívásunkat és Mélykúton közösen ünnepelhettük alapítónk ünnepét. Közös találkozónkat az esti dicséret elmondásával kezdtük. Ezután a gyomor is megkapta a magáét. Kiváló pizza olyan ínyencségekkel mint a madártej minden jelenlévő vendég tetszésére talált. És harmadsorban a léleknek is eleget téve nevettünk és pihentünk társasozás közben. Hálásak vagyunk vendégeink jelenlétéért és segítségéért, melyet késszégesen nyújtanak, ha szükségünk van rá. Hiszem, hogy Szent Arnold velünk örült.

Katarína Junasová SSpS