Elkészült a Szent Erzsébet templom külső festése

2018.06.17 14:53

2018-as év nagy meglepetése volt, hogy a pályázati lehetőségeknek köszönhetően a mélykúti Szent Erzsébet templom is lehetőséget kapott a megszépülésre. Pünkösd hétfő utáni kedden már megkezdődtek a festési munkálatok az állványozással. A munkálatokkal megbízott festő csapat nagy profizmussal vette az akadályokat. Az elkészült külső festés így már a kinti templomot is méltó homlokzati színnel ruházta fel. Erre már nagyon nagy szükség volt, ugyanis a templom elkészülte óta ilyen beruházás nem történt. A torony festése csak darus kocsival volt megoldható, ezért ez egy kissé megnövelte a költségeket. A pályázati összeg nem fedezi teljes egészében a kiadásokat, ezért kérünk minden jó szándékú embert, hogy anyagi hozzájárulásával támogassa egyházközségünk ezen projektjét. Az idei évben több alkalommal is lesz még erre a célra templomi gyűjtés, valamint az alapítvány számlájára is lehet e célból befizetni. 

Az elkészült templom fotóit ide kattintva a lap alján lehet megtekinteni és személyesen is mindenkit szeretettel várunk vasárnaponként 17 órakor az Istentiszteletekre, valamint szerdánként az egésznapos szentségimádásokra 8-15 óráig.